Rolvsøy Velforening er et felles organ for alle som har tilknytning til - og er glad i Rolvsøy.  Med din hjelp vil vi bli enda bedre i stand til å skape et samfunn hvor det er godt å være. Som medlem i vår forening får du også tilgang til alle sider på vår hjemmeside.
Å komme sammen er en begynnelse.  Å holde sammen er fremgang.  Å arbeide sammen er suksess 
Bli medlem  HER       Kontonr.: 4910 12 96503       Medlemskontigent kr. 200,-     

You are here

Grasrotandel

Da er også Rolvsøy Velforening registrert som grasrotmottaker. Foreningens org.nr. er;999132367.

Så nå er det bare å gi din grasrotandel til Rolvsøy Velforening. Samtidig kan du også anbefale så mange som mulig av dine venner og bekjente til å gjøre det samme. Andelen din går til den gode saken med å legge forholdene til rette på Rolvsøya slik at alle, fastboende, hytte eiere og turister, skal føle det godt å være på der. Husk også at dette ikke koster deg noe.Kom igjen, la oss ta i et skikkelig tak alle sammen. Et godt ordtak sier som så:

Å komme sammen er en begynnelse.  Å holde sammen er fremgang.
Å arbeide sammen er suksess.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer